poezi per kurvat

Forumi Guri Bardhë

Djepi që përkundi dhe rriti poetin e parë të letrave shqipe, Pjetër Budin.

guri, bardhe

BotaShqiptareForum

Bukuria S'ka Kufi Kur Tokë e Qiell Flasin KuQ e Zi!

forum, chat, muzike, shqip, filma, #poezi, forum;, shqip;, shqiperia;, albania;, kosova;, foto;, imazhe;, humor;, diskutime, fund

Programe Kompjuteri

Gjithcka rreth kompjuterit do te gjeni ktu. . Lojra, programe, video tutoriale ndihm per kompjuterin etj etj. . . Dhe cdo gje do te jet free. . . Ju Mirpresim te gjithve te regjistroheni. . .

programe, kompjuteri, lojra, online, download, shkarko, forumi;shqiptar

Universiteti Publik i Prizrenit

Forum per studentet e Universitetit te Prizrenit

universiteti, publik, prizrenit, forum, studentet, universitetit

Volejboll

Ndalohet rreptesisht hyrja per ata qe nuk e pelqejne volejbollin.

volejboll, ndalohet, rreptesisht, hyrja, pelqejne, volejbollin

Jeta

Ne kete jete nuk ja vlene te brengosemi per asgje.

jeta, kete, jete, vlene, brengosemi, asgje

Per adoleshentet - Nga adoleshentet

Nuk jeni te mirepritur nese nuk jeni apo nuk ndjeheni adoleshente ne shpirt!

free, forum, adoleshentet

Albania Tech Forum

Përshëndetje! Unë jam admini i Albania Tech Forum. Ky është një forum për këdo që të shkruajë rreth problemeve që hasin me pajisjet e tyre elektronike.

albania, tech, forum, përshëndetje!, unë, admini, është, një, për, këdo, shkruajë, rreth, problemeve, hasin, pajisjet, tyre, elektronike

Esport Albania

Ky eshte forumi i cili ju do te gjeni cdo qe ceer cs dhe shum gjera te tjerea. Faleminderit per mirkuptimin. Kodi007

esport, albania, eshte, forumi, cili, gjeni, ceer, shum, gjera, tjerea, faleminderit, mirkuptimin, kodi007

Bashkimi Kombëtar

Bashkimi Kombetar Gjithqka per Kombin Shqipetar , . Bashkimi Kombëtar

bashkimi, kombëtar, vini, kosovarja, shqiperia, etnike, çameri, ballkan, arjan, ilir, arian, sport, muzik, politik, diskutime, arena, debat, bisede, informatike, drejtesi, futboll, kosove, identitet, ismail

B L E T A R I A

Forum i parë shqiptarë për bletë e bletari

bletaria, forum, parë, shqiptarë, bletaria;, bletari;, bleta;, forum;, mjalti;, poleni

Votra-Zone Family : Corleone Family

Votra-Zone Family : Familja Corleone eshte famije e njohur per krimet e tyre, pasurine e gjitheqka.

corleone, family, roleplay, sa:mp, andreas, more!

Search for a forum in the directory