lami fundit

Studentet Shqiptare Info

Website i Studenteve Shqiptare, Leksione online, shkarko libra, tv & radio online, publikime, analize, chat, forum shqip, mp3 falas, videoklipe shqiptare, video te huaja, kerko video; facebook shqip,

lajme;, dardan, daci;, chat;, studentet;, gazetat, shqiptare;, falas;, videoklipe;, forumi, shqiptar;, free;, albanian, students;, xhavit, dac;, opinione;, futboll;, horoskopi;, radio, shqip, lajme, fundit;, shtypi, dites, shqiperia, stude

Topics linked your research : lami fundit

10 Shenjat e Ditës së Fundit - A ka ndodhur ndonjëra?

Dhjetë Shenjat e mëdha të Ditës së Fundit – A ka ndodhur ndonjëra? DITA E FUNDIT DO TË THOTË EPOKA E FUNDIT Termi “Ditë e Fundit” në realitet qëndron pas “Epokës së Fundit”, apo epokës që do të kulminoj në fund të historisë – kur Mesihu i vërtetë

A jemi Ne Ditet E fundit ?

Sipas profecive biblike dhe ngjarjeve qe po shoqerojne boten drejt nje katastrofe qe mund te qoje ne fundin e botes dhe plotesimin e profecive.......sa e deshmon koha ??

I fundit i Zotave-Sekreti i Djallit

A/E Dhe diten e shtate doli perpara prezences se ZOTIT nje engjell i fuqishem, shkaterrimtar dhe plot zemerim, dhe ZOTI i dha atij te dominonte sferen me te larget. Nga Perjetesia lindi Koha, nga Pafundesia lindi Limiti; qenia u rrezua ne piken e

Fjalët e fundit, para vdekjes

Vdekjet e shpejta na pengojnë të themi fraza historike. Më poshtë kemi rradhitur disa nga frazat që kanë shqiptuar njerëz të mëdhenj, disa çaste përpara vdekjes. Më pi me fund tani - Pablo Picaso Tomas Xheferson, do të mbijet... - Xhon Adams Tani

Fjalët e fundit para vdekjes të Steve Jobs...

Kam arritur majën e suksesit në botën e biznesit. Në sytë e të tjerëve, jeta ime është një model i suksesit. Megjithatë, përveç punës, kam pak gëzim. Fundi fundit, pasuria është vetëm një fakt i jetës që unë jam mësuar me te. Në këtë moment, i

Zbulimi i fundit, UFO-t u strehuan në Tomorr

Zbulimi i fundit, UFO-t u strehuan në Tomorr    Përparim Zaimi në një studim shkencor për UFO-t që kanë zbritur në territorin shqiptar. Tomorri, “vendi i Perëndive” ose mbartësi i realiteteve të përmasave të tjera të universit    Objektet e rralla

Misteret e Hënës

Gjurme ne Hene Moduli henor Amerikan Apollo 11 fotografoi nje skelet njerzor kur zbriti ne Hene ne 1969. Ky eshte mendimi i astrofizikanit kinez Dr. Kang Mao-Pang, i cili per here te pare shtangu boten kur botoi piktura te gjurmeve te kembeve

Search for a forum in the directory


Krijo një forum falas

Create your lami fundit forum