kuriozitete seksi

Forumi Guri Bardhë

Djepi që përkundi dhe rriti poetin e parë të letrave shqipe, Pjetër Budin.

guri, bardhe

Topics linked your research : kuriozitete seksi

Kuriozitete:Shitet 70 mijë paund kostumi më i shtrenjtë në botë

Shitet 70 mijë paund kostumi më i shtrenjtë në botë Kriza ekonomike duket se ka kaluar pa u vënë re për një adhurues të modës, që ka blerë kostumin më të shtrenjtë në botë për 70 mijë paund. Kostumi i është shitur një blerësi misterioz në një

Kuriozitete që hynë në radhën e rekordeve dhe rekorde botrore

Nga Vini i www.zemrashqiptare.net Femija me i rende ne bote,eshte lindur ne vitin 1954, nga Italiania, Carmelina Fdele nga Aversa.. Djali i saj peshonte diten e lindjes 10,2 kg.. Bethoweni para se te kompozonte,fuste koken ne uje.. ndersa

Cilat janë 10 aktoret më seksi në filmat fantastiko-shkencor ?!

Cilat janë 10 aktoret më seksi në filmat fantastiko-shkencor ?! E përgatiti: Diella XHOKLI Nga Jane Fonda në ‘të vjetrën’ 'Barbarella', kah Sigourney Weaver në 'Alien', deri te Zoe Saldana në filmin e ri 'Shtigjet e yjeve' dhe Megan Fox-i në

Diktatori mbante një ushtri skllavesh seksi

Diktatori mbante një ushtri skllavesh seksi Ka shumë histori mbi ish- liderin e Koresë së Veriut, Kim Jong-il. Babai i udhëheqësit aktual, quhej “Udhëheqësi i dashur”. Me urdhër të tij janë ekzekutuar dhe internuar mijëra njerëz. Vendi mes Kinës

Musa Ahmeti: Skënderbeu, vargjet e panjohura të 1620-ës

Skënderbeu Vargjet e panjohura të 1620-ës Nga Dr. Musa Ahmeti, Milosao Literaturën burimore për Gjergj Kastriotin Skënderbeun janë përpjekur ta përmbledhin në botime të veçanta të specializuara bibliografike emra të njohur të historisë dhe

Shkrime nga Fatmir Terziu:NJË ROMAN ME SHIJEN E OSCAR WILDE

NJË ROMAN ME SHIJEN E OSCAR WILDE (Mbi romanin “Emma Jazzi” dhe krijimtarinë e shkrimtares Puntorie Muça-Ziba) Fatmir Terziu Kurë s’më ka ndodhur deri më sot të lexoj një prozë të tillë, që të më shijojë me oreksin e

Search for a forum in the directory