kuriozitete seksi

Topics linked your research : kuriozitete seksi

Kuriozitete që hynë në radhën e rekordeve dhe rekorde botrore

Nga Vini i www.zemrashqiptare.net Femija me i rende ne bote,eshte lindur ne vitin 1954, nga Italiania, Carmelina Fdele nga Aversa..Djali i saj peshonte diten e lindjes 10,2 kg.. Bethoweni para se te kompozonte,fuste koken ne uje..ndersa

Diktatori mbante një ushtri skllavesh seksi

Diktatori mbante një ushtri skllavesh seksi Ka shumë histori mbi ish- liderin e Koresë së Veriut, Kim Jong-il. Babai i udhëheqësit aktual, quhej “Udhëheqësi i dashur”.Me urdhër të tij janë ekzekutuar dhe internuar mijëra njerëz. Vendi mes Kinës

Cilat janë 10 aktoret më seksi në filmat fantastiko-shkencor ?!

Cilat janë 10 aktoret më seksi në filmat fantastiko-shkencor ?!E përgatiti: Diella XHOKLINga Jane Fonda në ‘të vjetrën’ 'Barbarella', kah Sigourney Weaver në 'Alien', deri te Zoe Saldana në filmin e ri 'Shtigjet e yjeve' dhe Megan Fox-i në

Tregime nga gratë shqiptare

ALBANA MELYSHI LIFSCHIN -Tregim Nusja e vdekurMe se fundi, nje jave pas kthimit nga Shqiperia, ulem me mendimin per te shkruar diçka nga udhetimi ime atje. Perpara kam dhurata te ndryshme, libra te dhene nga kolege, gazetare e shkrimtare,

Kuriozitete:Shitet 70 mijë paund kostumi më i shtrenjtë në botë

Shitet 70 mijë paund kostumi më i shtrenjtë në botë Kriza ekonomike duket se ka kaluar pa u vënë re për një adhurues të modës, që ka blerë kostumin më të shtrenjtë në botë për 70 mijë paund.Kostumi i është shitur një blerësi misterioz në një

Kuriozitete

Vala, mbretëresha e detit Janë të buta, përkëdhelëse, të bardha, por edhe kërcënuese e rrënueseLindin nga asgjëja e mund të "shkatërrojnë" botënLindin pothuajse nga asgjëja: nga era që lëviz sipërfaqen e ujit dhe krijon valëzime t

Search for a forum in the directory