Search results for : erotike;video shtepia

Forumi Pukjan

Forumi i parë Pukjan. Forumi Pukjan, pika e takimit tuaj.

#forumi, #pukjan, #pare, #pukjan;, #bashkia, #puke;, #kisha, #pukes;, #xhamia, #skuadra, #terbunit;, #historia, #tradita, #turizmi, #shtepia, #puka;, #malor

Programe Kompjuteri

Gjithcka rreth kompjuterit do te gjeni ktu. . Lojra, programe, video tutoriale ndihm per kompjuterin etj etj. . . Dhe cdo gje do te jet free. . . Ju Mirpresim te gjithve te regjistroheni. . .

#programe, #kompjuteri, #lojra, #online, #download, #shkarko, #forumi;shqiptar

Topics linked your research : erotike;video shtepia

Sa më shumë çokollatë për gratë shtatzëna!

Studimet tregojnë se konsumimi i çokollatës nga gratë shtatzëna ul riskun e lindjes para kohe. Studiuesit pohojnë se ngrënia e çokollatës pakëson shfaqjen e preeklampsisë, e cila njihet si lindje e parakohshme. Sipas një artikulli të publikuar në “Dail

Java e 7 e shtatëzanisë

Si po rritet fëmija juaj Tani jeni shtatë javëshe shtatëzëne (ose në javën e tetë nëse preferoni t’i numëroni ashtu). Teorikisht, foshnja juaj është ende një embrion, sepse ende ka mbetjen e një bishti të vockël, i cili do të zhduket brenda pak javësh.

Dhëmbët e qumështit

Dhëmbët e qumështit Në saje të dhëmbëve të qumështit, fëmijët arrijnë të hanë ushqime të forta e të përtypen, çka favorizon zhvillimin e nofullave. Por, këta dhëmbë të fillimit, pra të qumështit, duhet që një ditë të zëvendësohen dhe dhëmbi

Mbipesha tek gratë shtatzëne ndikon tek foshnjet

Ndërsa përpjekjet për parandalimin e mbipeshës trupore vazhdojnë, një studim i ri tregon se një nënë mbipeshë afekton foshnjen gjatë lindjes dhe jetës. Sipas studimit, një fëmijë që lind mbipeshë ka më shumë gjasa të jetë i tillë edhe kur të

Zbardhimi i Dhembeve

Zbardhimi i Dhembeve Koncepti i estetikes qe simbolizon bukurine dhe te pelqyerit nga njerezit ndryshon shume nga nje kulture ne tjetren. Kultura te ndryshme i ngjyrosin dhembet e tyre me te zeze ,por sic duket kohet e fundit dhembet e bardhe te

A demton femijen seksi gjate shtatzanise?

A demton femijen seksi gjate shtatzanise?Midis frikave te ndryshme qendron edhe ajo qe mund t`i besh keq femijes. Rreth 70% e meshkujve qe nuk bejne dashuri me femren e tyre shtatzene e kane kete frike.Asnje panik fetusi eshte i mbrojtur nga

Search a forum in the directory


Krijo forum falas

Krijo një forum